ÁLLÁSAJÁNLAT

Karbantartó

Hirdetés azonosító:
54449

Munkahely:
Szombathely

Mikortól:
2021. április 8.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Termelő eszközök, gépek, egyéb berendezések javítása, üzemben tartása
Termelő eszközös, gépek megelőző karbantartása, kapcsolódó dokumentációk elkészítése
Gépek, berendezések beállítása
Pótalkatrészek, karbantartási anyagok kezelése
Gépnapló folyamatos vezetése
Megelőző intézkedések végrehajtása

Elvárások

Műszaki középfokú végzettség
Szakmai tapasztalat ipari gyártó berendezések karbantartása terén
Önálló, megbízható munkavégzés, csapatmunkára képesség
Három műszakos munkarend vállalása

Előnyök

Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
Varrógép-műszerész képzettség

Megbízónk egy osztrák tulajdonban lévő autóipari beszállító cég. A szombathelyi gyárból több európai vevőjüket is ellátják "életmentő" termékeikkel.

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér
Versenyképes bérezés
Kiváló munkakörülmények

    Projektvezető

    Waltner-Pécsi Szilvia

    Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu