ÁLLÁSAJÁNLAT

Karbantartás vezető (elektromos)

Hirdetés azonosító:
54671

Munkahely:
Szombathely és környéke

Mikortól:
2021. december 1.

Energetika | Elektronika ,Gyártás; termelés ,Menedzsment | Felsővezető ,Projektmenedzsment ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

A folyamatos termelés, működés biztosítása
Preventív karbantartási terv elkészítése havi bontásban
Az elektromos karbantartáshoz szükséges anyagok, alkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása
A 4-6 fős villamos karbantartó csoport (műszerész, villanyszerelők) irányítása
Javaslattétel a gyár elektromos berendezéseinek javításával, felújításával, beruházásával kapcsolatban.

Elvárások

Villamosmérnök végzettség
Karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
Jó kommunikációs készség, csapatjátékos
Jó problémamegoldó készség, kooperatív személyiség

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Akár azonnali kezdési lehetőség, gyors visszajelzés és rövid kiválasztási folyamat
Jó hangulatú, barátságos, támogató kollektíva
Hosszútávú munkalehetőség, minőségi munkahelyi környezet
Tapasztalathoz illeszkedő, versenyképes bérezés (prémium, 13.havi bér, stb)

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu