ÁLLÁSAJÁNLAT

Karbantartás vezető

Hirdetés azonosító:
54422

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. március 22.

Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Termelőgépek megelőző karbantartásának szervezése, koordinálása
Alkatrészrendelések ütemezése, ügyintézése
Karbantartási csapat szakmai munkájának irányítása

Elvárások

Minimum középfokú műszaki végzettség
Forgácsoló gépek karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Határozott, céltudatos személyiség

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet
profi szakember állomány és technológiai háttér
szerteágazó feladatok és szakmai fejlődési lehetőség

    Projektvezető

    Németh-Pásztor Katalin

    Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu