ÁLLÁSAJÁNLAT

Junior Szállítói számlakezelő munkatárs német nyelvtudással

Hirdetés azonosító:
52211

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2020. október 5.

Munka típusa:
Pénzügy | Bank | Biztosítás ,Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

német nyelvű fizetési felszólítások feldolgozása, rögzítése ticketing rendszerben,
német nyelvű szállítói számlák rögzítése, kontírozása, ellenőrzése, könyvelése,
havi, negyedéves, éves zárásban való részvétel,
szállítói törzsadatok naprakészen tartása, ellenőrzése,
folyamatok fejlesztésében való együttműködés.

Elvárások

kommunikációképes, aktív német nyelvtudás,
precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás,
ügyfélközpontú hozzáállás,
nagyfokú problémamegoldó készség és proaktivitás.

Előnyök

SSC környezetben hasonló területen szerzett tapasztalat,
felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség,
középszintű angol nyelvtudás,
ticketing rendszer ismerete.

Német tulajdonú, egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális parnterünk bővülő professzionális csapatába keresünk munkatársat junior Szállítói számlakezelő pozícióba.

Amit kínálunk

versenyképes fizetés,
hosszútávú szakmai és személyes fejlődési lehetőség,
dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
stabil, nemzetközi hátterű vállalat. Munkavégzés helye:
Budapest, XII. kerület

Nyelvismeret

  • Német - Felső

Projektvezető

Bajza Vivien

Tel: 3670 455 0206 | e-mail: vivien.bajza@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu