ÁLLÁSAJÁNLAT

Kontroller

Hirdetés azonosító:
55062

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. július 4.

Munka típusa:
Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

havi és negyedéves riportok elkészítésében való részvétel,
követeléskezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása,
kimutatások és riportok készítése a vezetőség számára,
könyvvizsgálati feladatok támogatása,
treasury és HR riportálási feladatok,
szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
minimum 3 év releváns munkatapasztalat,
aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
MS Office programcsomag magabiztos használata,
megbízható, munkájára igényes, csapatjátékos személyiség.

Nemzetközileg is elismert, felnőttképzésekkel foglalkozó Partnerünk csapatába keresünk precíz és elhivatott Kontroller kollégát.

Amit kínálunk

szakmailag elhivatott csapat,
hosszútávú fejlődési lehetőség,
szakmai továbbképzések,
hazai és nemzetközi konferenciákon való részvétel,
izgalmas és változatos vizsgálatok,
home office lehetőség a pandémia után is.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu