ÁLLÁSAJÁNLAT

Junior kontroller

Hirdetés azonosító:
54976

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. július 4.

Munka típusa:
Pénzügy | Bank | Biztosítás

Szükséges végzettség:

Feladatok

terv-tény kimutatások és elemzések készítése a vállalat üzletágai számára,
éves tervezésben, üzleti tervek összeállításában való aktív részvétel (budget, forecast),
üzleti folyamatok, vezetői döntések támogatása,
elemzések, riportok készítése,
havi zárásokban való részvétel,
Senior controller munkájának támogatása,
szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

felsőfokú gazdasági végzettség,
pénzügyi vagy számviteli területen szerzett tapasztalat,
magabiztos MS Office ismeret,
jó kommunikációs képesség,
önálló, precíz, pontos munkavégzés,
csapatjátékos szemlélet.

Előnyök

SAP ismeret.

Piacvezető, létesítményüzemeltetéssel foglalkozó, magyar tulajdonú Partnerünk budapesti csapatába keresünk Junior kontroller munkatársat.

Amit kínálunk

modern munkakörnyezet,
motiváló, fiatalos csapat,
fejlődési, tanulási lehetőség,
versenyképes jövedelem és cafeteria juttatás,
rugalmas Home Office lehetőség.

    Projektvezető

    Borsos-Andrási Valentina

    Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu