ÁLLÁSAJÁNLAT

Junior .Net fejlesztő

Hirdetés azonosító:
53937

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2020. október 1.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a hozzáférések és jogosultságok kezelésére szolgáló szoftvermegoldás bevezetéséhez kapcsolódó fejlesztési folyamatokban való részvétel,
a jogosultságokhoz kapcsolódó üzleti folyamatok, igények feltérképezése és megértése,
a jogosultságkezelő szoftver konfigurálása a partner feltárt igényeinek megfelelően,
a cég egyéb, nagy komplexitású, globális üzleti alkalmazásainak teljes fejlesztési ciklusában való részvétel Windows környezetben,
az új termékek tesztelésének és bevezetésének támogatása,
agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
folyamatos kommunikáció a társosztályokkal és ügyfelekkel.

Elvárások

felsőfokú végzettség preferáltan IT területen,
legalább 1 év. NET fejlesztő tapasztalat,
valamilyen script nyelv ismerete (Powershell, Bash, Shell),
Microsoft technológiák mélyebb ismerete (MS SQL, Azure, MVC),
csapatjátékos szemlélet,
érdeklődés szakmai újdonságok iránt,
kiváló angol nyelvtudás.

Előnyök

valamilyen jogosultságkezelő szoftver ismerete.

Partnerünk egy svájci tulajdonú, üzleti folyamatokat támogató alkalmazások fejlesztésével foglalkozó cég. A vállalat mindezek mellett megoldást nyújt még egy igazán speciális területen is. Az Identity Management multinacionális és globális ügyfeleknek biztosít teljeskörű támogatás a vállalaton belüli hozzáférések és jogosultságok kezelésére. A folyamatok kezelésére, fejlesztésére keresnek, olyan .Net fejlesztő kollégát, aki nyitott az új információkra és technológiákra, valamint ügyfélközpontú szemléletmóddal rendelkezik.

Amit kínálunk

stabil vállalati háttér,
jó hangulatú, barátságos csapat,
komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
évi több alkalommal svájci utazás. Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Bajza Vivien Csendike

Tel: 36704550206 | e-mail: bajza.vivien@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu