ÁLLÁSAJÁNLAT

Java fejlesztő (Java EE)

Hirdetés azonosító:
54894

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. szeptember 12.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

bankkártya gyártáshoz kapcsolódó fejlesztési projektekben történő részvétel,
forráskódok elkészítése, tesztelése, dokumentálása,
az új termékek tesztelésének és bevezetésének támogatása,
új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése, használata,
szoros együttműködés a tesztelőkkel és az üzemeltetőkkel.

Elvárások

felsőfokú IT végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
magabiztos Java EE tudás,
adatbázisok tervezésében szerzett tapasztalat,
középfokú angol nyelvtudás.
szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre,
kiváló problémamegoldó képesség.

Előnyök

konténerizációs technológiák ismerete,
ISO 27001, ISO 14298, PCI és COBIT szabványok ismerete.

Biztonságos, valamint innovatív személy- és termékazonosítási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk budapesti csapatába keresünk Java fejlesztő munkatársat komplex termékek fejlesztési feladatainak ellátásához.

Amit kínálunk

stabil, piacvezető vállalati háttér,
változatos, nemzetközi projektek,
komplex béren kívüli juttatások (szakmai képzések, egészségügyi szűrőprogram, önkéntes nyugdíjpénztár, ingyenes edzőterem használat, kedvezményes étkezési lehetőség),
családi nap, szabadidős és közösségi programok,
hosszútávú karrierlehetőség,
motiváló légkör,
home office lehetőség (heti 2 alkalommal).

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu