ÁLLÁSAJÁNLAT

JAVA fejlesztő (home-office lehetőséggel)

Hirdetés azonosító:
54682

Munkahely:
Győr

Mikortól:
2022. augusztus 3.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

Szoftverek fejlesztése tömegközlekedéssel kapcsolatos alkalmazások adatelőkészítéséhez
Új funkciók implementálása
Meglévő szoftverek hibáinak javítása
Ügyfél specifikációk elemzése, kidolgozásában való részvétel
Unit tesztek létrehozása és végrehajtása

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség
1-3 év szoftverfejlesztői gyakorlat
Angol nyelvismeret
JAVA megoldások és fejlesztői környezet ismerete
Tervezési minták ismerete
JUnit tesztek készítése
Use case modellek készítése
Verziókezelő, hibakezelő rendszerek, szoftver-minőségbiztosítási eszközök ismerete
Fejlesztési módszertanok ismerete (Waterfall, V-modell, CMMI és/vagy agilis módszertanok)

Előnyök

Német nyelvismeret

Győri Megbízópartnerünk részére JAVA fejlesztő munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Hosszú távú karrierlehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Szalay Regina Ágnes

Tel: 36307248729 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu