ÁLLÁSAJÁNLAT

IT Security Consultant

Hirdetés azonosító:
53387

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2020. október 1.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

IT biztonsági rendszerek felmérése, implementálása, támogatása és fejlesztése,
munkatervek, ütemtervek, valamint jelentések készítése,
kockázati elemzések, riportok, illetve a folyamatok és projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése,
problémakezelés és támogatás nyújtása biztonsági kérdésekben,
információbiztonsági konzulensi feladatok ellátása,
junior tanácsadók szakmai fejlődésének támogatása,
kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

2-4 éves IT biztonsági tanácsadási területen szerzett tapasztalat,
Hálózati ismeretek (TIPC/IP, routing, swithing, NAT ),
angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
proaktív és problémamegoldó személyiség.

Előnyök

felsőfokú informatikai végzettség,
banki környezetben szervez IT biztonsági tapasztalat,
információbiztonságot érintő ajánlások, módszertanok ismerete,
CISA, CISM és egyéb nemzetközi IT biztonsági minősítés,
Symantec, IBM, Palo Alto, Chek Point stb. gyártók piacvezetői IT biztonsági megoldásainak ismerete

Partnerünk egy magyar tulajdonú, hazai IT biztonsági rendszerintegrátor piac egyik meghatározó szereplője. A védelmi rendszerek integrálásával és informatikai biztonsági tanácsadással foglalkozó professzionális, budapesti csapatába IT Security Consultant munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

versenyképes fizetés,
szakmai és személyes fejlődés,
gyártói és egyéb releváns vizsgák megszerzésének teljeskörű támogatása,
lendületes, fiatalos csapat,
stabil hátterű vállalat. Munkavégzés helye: III. kerület

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Bajza Vivien Csendike

Tel: 36704550206 | e-mail: bajza.vivien@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu