ÁLLÁSAJÁNLAT

Ipari mérnök (automatizálási terület)

Hirdetés azonosító:
54593

Munkahely:
Mór

Mikortól:
2021. június 4.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Új termékek bevezetésében való aktív részvétel
Projektek megvalósításához szükséges gépek megrendelése, beállítása
Próbagyártások szervezése, koordinálása, határminták készítése
FMEA, Flow-Chart készítése
Layout tervezés
Területhez tartozó változások nyomon követése, kezelése
Társosztályokkal szoros együttműködés
Dokumentációs feladatok ellátása, riportálás

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki / automatizálási végzettség)
Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
Középfokú angol nyelvismeret
Felhasználói szintű AutoCad ismeret

Előnyök

PLC ismeretek

Móri Megbízópartnerünk részére Ipari mérnök munkatársat keresünk. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Albérlet támogatás
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Támogató környezet

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Király Mónika

Tel: 36308449109 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu