ÁLLÁSAJÁNLAT

Inside sales representative

Hirdetés azonosító:
54303

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. október 31.

Munka típusa:
Asszisztencia; adminisztráció ,Értékesítés | Kereskedelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

értékesítési feladatok ellátása önállóan egy adott értékhatáron belül,
ügyféligények megértése és magas színvonalú szolgáltatás biztosítása,
árajánlatok, szerződések készítése és módosítása az ügyfélkéréseknek megfelelően,
a már meglévő ügyfelekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás, az új fejlesztésekről való információ nyújtás,
értékesítési folyamat adminisztrációja CRM rendszerben,
szoros együttműködés az értékesítő és mérnök kollégákkal.

Elvárások

folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,
kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban,
ügyfél orientált attitűd,
megbízhatóság, kezdeményezőkészség,
jó szervezőkészség - priorizálás, határidők kezelése,
kiváló kommunikációs készség,
új technológiák iránti érdeklődés.

Előnyök

mérnöki vagy gazdasági végzettség,
MatLab, Simulink termékek ismerete,
hasonló feladatokban szerzett tapasztalat.

Munkaidő

Részmunkaidő (5-7 órás)

Partnerünk, mérnöki szoftverek értékesítésével foglalkozó vállalat, a Gamax Laboratory Solutions kereskedelmi csapatának bővítéséhez keresünk megbízható és motivált Inside sales representative kollégát részmunkaidőben.

Amit kínálunk

rugalmas munkaszervezés, családbarát munkakörnyezet,
dinamikus, multikulturális munkakörnyezet, vidám és professzionális csapat,
ismert és elismert termékek magas szintű megismerésének lehetősége,
az ügyfelek sikerére jelentős befolyással bíró munkakör,
folyamatos személyes fejlődés bőséges tanulási lehetőségekkel,
versenyképes jövedelem étkezési támogatással és ingyenes fitness terem használattal.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Kardos Luca Sára

Tel: 30/662-5058 | e-mail: kardos.luca@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu