ÁLLÁSAJÁNLAT

Infrastruktúra üzemeltető mérnök

Hirdetés azonosító:
54257

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a fejlesztett biztosítási platform éles és teszt oldali környezetének üzemeltetése,
az infrastruktúra felügyelete monitoring rendszerek segítségével,
hibakeresések és hibaelhárítások elvégzése,
incidensek analitikájában való részvétel,
üzemeltetési SLA biztosítása,
az üzleti és fejlesztési oldal támogatása,
IT szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentáció elkészítése és karbantartása,
auditok támogatása,
új rendszerek és folyamatok üzemeltetési tervezésében és bevezetésében való aktív részvétel.

Elvárások

legalább 3 év tapasztalat adatközpontban futó infrastruktúraüzemeltetésben,
Linux (CentOs) és Windows környezet üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
VmWare virtualizációban szerzett magabiztos ismeret,
hálózatos ismeretek (DNS, DHCP),
Jira ticketing rendszer ismerete,
Patch management megoldások ismerete (WSUS, GFI Languard),
kiváló problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód,
középszintű angol nyelvtudás.

biztosítási vagy banki szektorban szerzett infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat.

Partnerünk, egy magyar tulajdonú informatikai vállalkozás budapesti csapatába keresünk Infrastruktúra üzemeltető kollégát egy nemzetközi biztosítási platform környezetének üzemeltetéséhez.

Amit kínálunk

versenyképes juttatási csomag,
szakmai kihívást jelentő piacvezető projectben való részvétel
személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
fejlődő, stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalati környezet,
dinamikusan fejlődő cég,
élenjáró technológiák és megoldások.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Csernok Emese

Tel: +36 70 776 3200 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu