ÁLLÁSAJÁNLAT

Informatikai hálózatszerelő

Hirdetés azonosító:
53208

Munkahely:
Szolnok

Mikortól:
2019. február 18.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

Előkészíti és biztosítja az informatikai hálózatok telepítésének folyamatosságát, zökkenőmentes lebonyolítását. Kiemelt figyelmet fordít a Partnerekkel történő kommunikációra és mindent megtesz azért, hogy a telepítés során felmerülő igények maradéktalan kielégítést nyerjenek és naplózásra kerüljenek.

Elvárások

B kategóriájú jogosítvány, számítógépes programok felhasználói szintű ismerete (word, excel), igényes megjelenés

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, angol nyelv ismerete

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Munkáltató a szakmai tapasztalat fejlesztését biztosítja ingyenes szakirányú képzések keretében.

    Projektvezető

    Molnár Melinda

    Tel: 36301900386 | e-mail: melinda.molnar@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu