ÁLLÁSAJÁNLAT

HR vezető

Hirdetés azonosító:
55370

Munkahely:
Szombathely és környéke

Mikortól:
2022. június 16.

Munka típusa:
Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

HR csapat vezetése, személyügyi feladatok teljeskörű ellátása – kivéve a bérszámfejtés körébe tartozó feladatokat
HR koncepció megvalósítása, képzési-továbbképzési terv kidolgozása
Employer Branding fejlesztésének támogatása, munkatársak fejlődésének támogatása
HR terület képzéseinek tervezése és megvalósítása
Korszerű toborzási stratégia kialakítása és végrehajtása, felvételi/beilleszkedési folyamatok támogatása
A munkavállalók számára szervezett akciók, és programok koordinálása

Elvárások

Tapasztalt vezetői munkakörben
Asszertivitás, magabiztosság, felelősségtudat
Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrés és konfliktuskezelés
Magabiztos német nyelvismeret szóban és írásban
Önállóság, megbízhatóság, csapatszellem, motivációs képesség
Strukturált, céltudatos munkaszervezés

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Kihívásokkal teli tevékenység egy dinamikus környezetben
Szakmai továbbfejlődés és a munkaterület alakításában való részvétel
Jó hangulatú, barátságos, támogató kollektíva
Hosszútávú munkalehetőség, minőségi munkahelyi környezet

Nyelvismeret

  • Német - Közép
  • Német - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu