ÁLLÁSAJÁNLAT

HR gyakornok/Researcher

Hirdetés azonosító:
54605

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. október 31.

Munka típusa:
Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

változatos keresési projektek (pénzügyi, számvitel, IT, gyártás stb.) során a tanácsadók munkájának támogatása,
az adatbázisok kezelése, jelöltek felkutatása,
interjúszervezés, telefonos előszűrés, jelöltekkel való kapcsolattartás,
hirdetések, jelentkezők kezelése,
projektekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

folyamatban levő felsőfokú tanulmányok,
a HR terület iránti érdeklődés,
gyors, hatékony, igényes, lelkes és koncentrált munkavégzés,
precizitás, megbízhatóság, önállóság,
magabiztos kommunikáció szóban és írásban egyaránt,
kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
angol nyelvtudás.

Előnyök

irodai munkavégzésben szerzett tapasztalat.

Munkaidő

Részmunkaidő (5-7 órás)

Az ország egyik legnagyobb, komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalatának a Pannon-Worknek szellemi munkaerő kiválasztással foglalkozó csapatába HR gyakornok munkatársunkat keressük heti 20/30 órás munkavégzésre.

Amit kínálunk

változatos projektekben való aktív, érdemi részvétel lehetősége,
fejlődési, tanulási lehetőség HR területen, hosszú távú karrierlehetőség,
jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő csapat,
csapatépítő programok, barátságos céges kultúra.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Magyari Flóra Fanni

Tel: +36 30 444 81 55 | e-mail: magyari.flora@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu