ÁLLÁSAJÁNLAT

HR adminisztrátor munkatárs

Hirdetés azonosító:
55614

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

be- és kiléptetési folyamatok támogatása,
HR szabályzatok és folyamatok működtetése,
munkavállalók tájékoztatása a HR osztályt érintő szabályozások változásairól,
meglévő állomány személyügyi dokumentációjának kezelése,
bérszámfejtés adminisztratív támogatása,
képzések szervezése,
céges rendezvények, programok, csapatépítők szervezésében való aktív részvétel,
szakterületek támogatása minden HR-t érintő folyamat kapcsán.

Elvárások

felsőfokú végzettség HR területen,
pontos, precíz munkavégzés,
kiváló kommunikációs készség,
aktív középfokú angol nyelvtudás.

Előnyök

hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

A Pannon-Work Zrt. az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Cégünk teljeskörű megoldást biztosít partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Jelenleg saját csapatunk bővítésére keresünk HR adminisztrátor munkatársat.

Amit kínálunk

támogató vállalati környezet,
hibrid munkavégzés,
stabil vállalati háttér az ország egyik vezető HR szolgáltató cégénél,
hosszútávú munkalehetőség.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Magyari Flóra Fanni

Tel: +36 30 444 8155 | e-mail: magyari.flora@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu