ÁLLÁSAJÁNLAT

Gyártógép kezelő

Hirdetés azonosító:
54507

Munkahely:
Sóskút

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Automata betonelem gyártó gépsor működtetése
Napi karbantartások, esetleges kisebb javítások végrehajtásában való aktív közreműködés

Elvárások

Műszaki végzettség (szakmunkás/középfok)
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Igényes, önálló munkavégzés
Csapatszellem, határozott fellépés
2 műszakos munkarend vállalása

Hidraulikus és/vagy elektromos vezérlések területén szerzett munkatapasztalat
Gépész végzettség/szemlélet

Partnerünk jelenleg a vezető építőanyag gyártók közé tartozik Magyarországon. Bővülő csapatukba keresünk gyártógép kezelő munkatársat automata gyártósor kezelésre.

Amit kínálunk

Átlagon felüli bérezés!
Munkába járás támogatása
Év végi jutalom
Stabil céges háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
Oktatások, képzések
Fiatalos, barátságos munkahelyi légkör

    Projektvezető

    Bodor Anett

    Tel: 36709840057 | e-mail: bodor.anett@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu