ÁLLÁSAJÁNLAT

Gyártástervező

Hirdetés azonosító:
55264

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. július 4.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

a gyártásütemezés megtervezése a rendelkezésre álló erőforrásokat figyelembe véve,
beszerzéssel és értékesítéssel való folyamatos kapcsolattartás,
gyártás nyomon követése, szükség esetén korrekciózása,
szoros együttműködés a logisztikai és készletgazdálkodási területtel,
aktív részvétel a folyamatfejlesztésben,
adminisztratív feladatok ellátása IFS rendszerben.

Elvárások

minimum fél éves gyártástervezői vagy logisztikai területen szerzett munkatapasztalat,
felsőfokú végzettség,
magabiztos Excel ismeret,
középfokú angol nyelvtudás,
lojális és megbízható személyiség,
önálló munkára való képesség.

elektronikai területen szerzett gyártástervezési/logisztikai tapasztalat,
IFS rendszer ismerete.

Partnerünk, egy nemzetközileg is elismert, high tech audiovizuális eszközök fejlesztésével és gyártásával foglalkozó magyar vállalat elkötelezett csapatába keresünk Gyártástervező munkatársat.

Amit kínálunk

nemzetközileg elismert, stabil és folyamatosan fejlődő vállalati háttér,
heti 2 nap home offie,
béren kívüli juttatások (AYCM kártya, gyógyfürdő bérlet, éves bónusz, cafeteria),
többnapos, nívós csapatépítők és egyéb közösségi programok,
emberközpontú, jó hangulatú, fiatalos légkör.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu