ÁLLÁSAJÁNLAT

Gépkezelő (21. kerület)

Hirdetés azonosító:
53643

Munkahely:
Budapest

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Gyártógép kezelése, gyártás minőségének ellenőrzése
Összekészített elemek ellátása kötőlemezzel
Késztermékek méreteinek, mennyiségének ellenőrzése
Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások

8 általános iskolai végzettség
3 műszakos 8 órás vagy folyamatos 12 órás munkarend vállalása
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyök

Jó kézügyesség

Csepeli telephelyű, nagyrészt újrahasznosított csomagolási termékeket gyártó partnerünk már 1990-óta van jelen hazánkban. Bővülés céljából keresünk új kollégákat.

Amit kínálunk

Próbaidő után nettó 230.000-260.000ft
13. havi fizetés
Ital pénz, mely kávéra vagy üdítőre váltható
Mentorprogram
Családi napok

    Projektvezető

    Drevena Dorottya

    Tel: +36704550211 | e-mail: drevena.dorottya@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu