ÁLLÁSAJÁNLAT

Gépkezelő (15. kerület)

Hirdetés azonosító:
51770

Munkahely:
Budapest

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Gépek és berendezések beállítása és kezelése
Gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása
Mérőeszközök szakszerű kezelése

Elvárások

Szakmunkás bizonyítvány, az iparág (műszaki, fémipari stb.) előny, de nem feltétel
2 műszak vállalása (06:00-14:30 óráig és 13:30-22:00 óráig)
Gépkezelői tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

Targoncás vagy híddaru kezelői engedély

Az acél-, könnyű- és színesfém, valamint műanyag kereskedelem terén érdekelt, stabil hátterű megbízónk számára keresünk gépkezelői munkakörbe kollégákat hosszú távra, a XV. kerületbe.

Amit kínálunk

Versenyképes alapbér + kiemelt műszakpótlék ( délután 30 % )
Kimagasló béren kívüli juttatások (cafeteria, bónuszok, 13. havi fizetés)
Határozatlan idejű munkaszerződés
Azonnali kezdés
INGYENES konditerem, klubszoba használata
Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő nagyvállalati háttér

    Projektvezető

    Bodor Anett

    Tel: +36 70 984 0057 | e-mail: bodor.anett@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu