ÁLLÁSAJÁNLAT

Gépjárművezető

Hirdetés azonosító:
54830

Munkahely:
Dunakeszi

Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés ,Építőipar ,Szállítás; logisztika

Szükséges végzettség:

Feladatok

Közúton való fuvarozás, nyitott nyerges szerelvényekkel
Túlsúlyos-, túlméretes elemek szállítása
Rakodásban, kötözésben való részvétel
Hétvégi szállítások vállalása

Elvárások

C+E jogosítvány
Nyerges szerelvényen szerzett tapasztalat
Terhelhetőség, megbízhatóság, rugalmasság

Előnyök

Azonnali kezdés
Túlsúlyos, túlméretes áruk szállításában szerzett tapasztalat
5-6 tengelyes pótkocsikkal szerzett tapasztalat

Partnerünk meghatározó piaci szereplő a jelenkor építőiparában, mind toronydaruk, mind autódaruk üzemeltetésében. Szállítási üzletágukhoz keressük csapatuk legújabb tagját, magyarországi fuvarozási feladatokra, gépjárművezető munkakörbe.

Amit kínálunk

Stabil, megbízható vállalati háttér
Bejelentett, határozatlan idejű jogviszony
Igény esetén, ingyenes szálláslehetőség
AETR szerinti munkavégzés
Versenyképes bérezés

    Projektvezető

    Bodor Anett

    Tel: 36709840057 | e-mail: bodor.anett@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu