ÁLLÁSAJÁNLAT

Gépgyártástechnológus

Hirdetés azonosító:
54026

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2020. május 20.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Technológia illetve gyártástervezés (egyedi gépgyártás/szerkezetgyártás)
Folyamatok tervezése, regisztrálása, nyomonkövetése
Egyeztetés a társosztályokkal ( termelés, beszerzés, minőség ) és a külső beszállítókkal

Elvárások

Közép-vagy felsőfokú műszaki végzettség (gépész szakirány előny!)
Alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás

Előnyök

Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

A cégről

Megbízónk egy Zala megyei multinacionális vállalat.

Amit kínálunk

Nyelvismeret

  • Angol - Alap
  • Német - Alap

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu