ÁLLÁSAJÁNLAT

Gépbeállító

Hirdetés azonosító:
54353

Munkahely:
Oroszlány

Mikortól:
2022. augusztus 29.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Gyártósori feladatok ellátása, alkatrészek legyártása
Munkadarabok ellenőrzése
Gépek, berendezések kezelése, kisebb hibák esetén javítása
Karbantartással való szoros együttműködés
Folyamatokhoz tartozó dokumentációk, riportok elkészítése
Fejlesztési projektekben való aktív részvétel

Elvárások

Legalább 8 általános végzettség
Gyártás területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
Több műszakos munkarend vállalása
Mérőeszközök használatában szerzett tapasztalat, műszaki rajz olvasási ismeretek
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

Középfokú műszaki végzettség
SAP ismeret

Oroszlányi Megbízópartnerünk részére Gyártástechnikus munkatársakat keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem (br. 2430 Ft/óra + műszakpótlék, egyéb juttatások)
Vállalati buszjárat
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Támogató környezet

    Projektvezető

    Szabó Bettina

    Tel: 36308449109 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu