ÁLLÁSAJÁNLAT

Gépbeállító

Hirdetés azonosító:
53320

Munkahely:
Tatabánya

Mikortól:
2020. augusztus 5.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

˙ Címkéző berendezés beállítása ˙ Gépek műszaki állapotának ellenőrzése és észrevételek bejegyzése a hibabejelentőbe ˙ Gyártásközi dokumentációk kitöltése ˙ Mérések és ellenőrzések előírás szerinti elvégzése ˙ Késztermék válogatások megszervezése

Elvárások

˙ Műszaki végzettség ˙ 3-5 éves tapasztalat műanyag fröccsöntés területén ˙ Műanyag fröccsöntő gépek ismerete ˙ 6+2-es 3 műszakos munkarend (napi 8 óra) vállalása ˙ Külföldi betanulás/kiküldetések vállalása ˙ Csapatmunkára való nyitottság ˙ Vezetői tapasztalat ˙ Precizitás, pontosság ˙ Kezdeményezőkészség ˙ Rugalmasság és terhelhetőség

Előnyök

˙ Netstal, Husky gépek ismerete ˙ Angol nyelvtudás

A cégről

Műanyag flakonokat gyártjó és csomagoló

Amit kínálunk

˙ Felelősségteljes, önálló munkavégzést ˙ Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat ˙ Szakmai támogatást, továbbképzéseket

    Projektvezető

    Janóné Erl Margit

    Tel: 3634312061 | e-mail: margit.erl@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu