ÁLLÁSAJÁNLAT

Full stack fejlesztő német nyelvtudással (kontraktor)

Hirdetés azonosító:
54413

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. június 21.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

elektronikus fizetési platform fejlesztésében való részvétel,
egyedi megrendelések alapján szoftverfejlesztési feladatok ellátása önállóan és csapatban,
új komponensek fejlesztése, tesztelése,
új technológiai megoldások kiértékelése mind gyakorlati alkalmazhatóságuk, mind bevezethetőségük szempontjából,
verziómenedzsment (GIT),
dokumentáció kezelése,
a projekt legalább 6 hónapig tartana,
a fejlesztő munkatárs kontraktorként tudna csatlakozni a projekthez.

Elvárások

kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség,
német nyelvtudás,
Java fejlesztésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
SpringBoot, Angular 2+, NodeJS, JavaScript ismerete,
agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat,
Oracle/Mongo/PostgresSQL adatbáziskezelők ismerete,
Egyéb eszközök: Jira/Confluence, MS Teams/Sharepoint,Git Jenkins Sonar Grafana, Prometheus, Kibana.

Partnerünk, a Kryonet Kft. számára keresünk olyan Full stack fejlesztő munkatársat, aki projektalapon tudna csatlakozni egy osztrák, elektronikus fizetési megoldások fejlesztésén dolgozó tanácsadó cég tevékenységéhez.

Amit kínálunk

versenyképes fizetés,
100% home office lehetőség,
hosszabb távú együttműködési lehetőség,
nemzetközi projektben való részvétel.

    Projektvezető

    Vigh Zsófia

    Tel: +36304448155 | e-mail: vigh.zsofia@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu