ÁLLÁSAJÁNLAT

Full stack fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54069

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2020. október 26.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

intelligens közlekedési rendszerekkel kapcsolatos ügyféloldali megoldások full stack fejlesztésében való részvétel;
könnyen használható alkalmazások és prototípusok fejlesztése user storyk alapján;
komplex webalkalmazások támogatásához szükséges könyvtárak, keretrendszerek testreszabása, valamint kialakítása;
webes alkalmazások optimalizációja, kliensek támogatása;
az általános termékminőség és felhasználói élmény biztosítása;
szoros együttműködés a backend fejlesztőkkel és más csapattagokkal.

Elvárások

minimum 3 éves tapasztalat komplex rendszerek fejlesztésében;
JavaScript keretrendszerek ismerete (pl.: React, Angular, Vue, stb);
magabiztos tudás hálózati rendszerekre és protokollokra vonatkozóan;
Web service technológiákban szerzett tapasztalat (pl.: Microservices, SOAP, XML, REST, WebSockets).

Előnyök

Java/Python ismeret
Web maps és a kapcsolódó technológiák ismerete (pl.: Google Maps, MApbox, Open street, stb);
CI/CD rendszer ismeret (GitLab, Jenkins, stb);
PaaS technológiák ismerete (pl.: Docker, Kubernetes, stb);
beágyazott Linux rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: DD-WRT, OpenWRT, Yocto, OpenEmedded).

Megbízónk, egy intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat budapesti csapatának bővítéséhez Full stack fejlesztő kollégát keres innovatív nemzetközi projektek megvalósításához.

Amit kínálunk

folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
hozzáférés a cég által fejlesztett technológiához,
fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
évi több alkalommal külföldi utazás,
rugalmas munkaidő.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Vigh Zsófia

Tel: 36703820902 | e-mail: vigh.zsofia@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu