ÁLLÁSAJÁNLAT

Frontend fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54923

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

egyedi szoftvermegoldások fejlesztésében való részvétel a tervezéstől az élesítésig,
fejlesztői tesztek elvégzése,
agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
junior kollégák munkájának szakmai támogatása,
együttműködés a csapattagokkal és a társosztályokkal.

Elvárások

3-4 éves releváns tapasztalat,
HTML, CSS, JavaScript/TypeScript tapasztalat,
React vagy Angular keretrendszerek ismerete,
verziókezelő rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat,
magabiztos angol nyelvtudás,
igény a folyamatos fejlődésre,
rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, kreativitás.

Előnyök

agilis fejlesztési módszertan ismerete, alkalmazása,
virtualizációs technológiák ismerete.

Partnerünk, egy informatikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat motivált és elkötelezett csapatába keresünk tapasztalt Frontend fejlesztő munkatársat változatos nemzetközi projektek megvalósításához.

Amit kínálunk

versenyképes fizetés,
egészség- és balesetbiztosítás, cafeteria, egyéb béren kívüli juttatások,
100% home office lehetőség, rugalmas munkaszervezés,
szakmai és személyes fejlődési lehetőség,
változatos nemzetközi projektek,
dinamikus, jó hangulatú csapat.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu