ÁLLÁSAJÁNLAT

Frontend fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54754

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 10.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

logisztikai felhőszolgáltatásokhoz kapcsolódó frontend fejlesztési feladatok ellátása,
új alkalmazások fejlesztésében és implementálásban való részvétel,
meglévő logisztikai platform karbantartása és optimalizálása,
hibajavításokban történő részvétel,
szoros együttműködés a tesztelőkkel.

Elvárások

felsőfokú IT végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
webalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalt (.NET/C#),
HTML, CSS, JavaScript, TypeScript és Angular ismeret,
önálló munkára való készség,
kiváló problémamegoldó képesség,
magabiztos angol nyelvtudás.

Előnyök

GitLab, SCSS, ASP .NET Core, Entity Framework Core ismeret,
SCRUM módszertan ismerete,
aktív német nyelvtudás.

Magyar tulajdonú IT és pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk budapesti csapatába keresünk Frontend fejlesztő munkatársat, aki egy új alkalmazás fejlesztési feladataiban venne részt.

Amit kínálunk

izgalmas nemzetközi projektben való részvétel,
komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
versenyképes fizetés,
akár 100% Home Office munkavégzés,
jó hangulatú, barátságos csapat.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70 382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu