ÁLLÁSAJÁNLAT

Front-end fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54841

Munkahely:
Bárhonnan végezhető

Mikortól:
2021. november 1.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

Az alkalmazási követelmények és az interfésztervek áttekintése
Webes felhasználói interakciók azonosítása
Felület kódok írása a legkorszerűbb tervezési elvek szerint
Interfész szoftver hibaelhárítása és alkalmazáskódok hibakeresése
Front-end architektúra fejlesztése és megvalósítása a komponensek újrahasználhatóságának támogatása érdekében
A front-end teljesítményének nyomon követése és javítása
Az alkalmazásváltozások dokumentálása és a frissítések fejlesztése

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség
Minimum 1 év szakmai tapasztalat
Legalább középfokú angol nyelvismeret
Magabiztos tudás a következő technológiákban: JavaScript (React.JS vagy Vue.JS), TypeScript, CSS3, HTML5, Webpack, Enzyme, Redux, Flux
Teljesítményvizsgálati keretrendszerek ismerete (Mocha, Jest)
Tapasztalat a böngésző alapú hibakeresési és teljesítménytesztelő szoftverekkel kapcsolatban
Agilis módszertanok ismerete

Győri Megbízópartnerünk részére Front-end fejlesztő munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

Home office
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú karrierlehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Nemere Mónika

Tel: 36308449109 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu