ÁLLÁSAJÁNLAT

Folyamatmérnök

Hirdetés azonosító:
54995

Munkahely:
Veszprém

Mikortól:
2022. július 20.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Aktív részvétel a gyártási folyamatok (főként manuális szerelés) felügyeletében, valamint a folyamatok optimalizálásában
A selejtarány csökkentése a gyártási hatékonyság fejlesztésével
A termelési problémák megoldásának koordinálása
Fejlesztési javaslattételek kidolgozása
Aktív részvétel a technológiai fejlesztések, valamint új termékek gyártásának bevezetésében
A gyártáshoz szükséges eszközök, szerszámok, alapanyagok beszerzésének támogatása
Társterületekkel való aktív együttműködés
Dokumentációk, műszaki és gyártási utasítások készítése

Elvárások

Felsőfokú gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök végzettség
Aktív, középszintű angol nyelvtudás
Precíz, felelőségteljes munkavégzés
Rendszerszintű, műszaki gondolkodás

Előnyök

Német nyelvtudás
SAP rendszerben való jártasság
Lean ismeret
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Veszprémi Megbízópartnerünk részére Folyamatmérnök munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag, munkába járás támogatása, dolgozói kedvezmények
Rugalmas munkaidő
Szakmai tréningek és előrelépési lehetőség
Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Szalay Regina Ágnes

Tel: 36 30 724 8729 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu