ÁLLÁSAJÁNLAT

Folyamatmérnök

Hirdetés azonosító:
54952

Munkahely:
Szombathely

Mikortól:
2022. április 8.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Gyártási folyamatok műszaki támogatása, gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása
Gyártóberendezések folyamatképességének fenntartása és javítása a minőség és produktivitás biztosítása érdekében
Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
Reklamációfeldolgozásban történő aktív részvétel
Hibaanalízis és hibaokok meghatározása
Külső és belső auditokban való részvétel
Új projektek bevezetésében való aktív részvétel: gépek, projektek, szoftverek átvételének előkészítése, pótalkatrészigények meghatározása
Gyártási dokumentációk (utasítások, leírások, folyamatábra stb.) készítése, kapcsolódó oktatások megtartása
Kapcsolattartás a vállalat telephelyeivel

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség
2-3 év autóipari területen szerzett szakmai tapasztalat
Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
Csapatmunkára való képesség

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Hosszú távú lehetőség, szakmai fejlődést biztosító közeg
Azonnali kezdési lehetőség, gyors visszajelzés és rövid kiválasztási folyamat
Jó hangulatú, barátságos, támogató kollektíva
Tapasztalathoz illeszkedő, versenyképes bérezés

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu