ÁLLÁSAJÁNLAT

Főkönyvelő

Hirdetés azonosító:
54433

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. március 29.

Munka típusa:
Pénzügy | Bank | Biztosítás ,Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

könyvelési feladatok és könyvelők munkájának koordinálása
számviteli nyilvántartások vezetése
havi, negyedéves és éves zárási feladatok ellátása
havi, negyedéves hatósági bevallások, statisztikai jelentések elkészítése
riportálás az anyacég felé (IFRS standard alapján)
törvényi változások naprakész követése
likviditás és cashflow menedzsment feladatok
külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás

Elvárások

szakirányú, felsőfokú végzettség
minimum 5 éves teljeskörű könyvelési gyakorlat (nagyvállalati környezet)
alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete
kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
magas szintű informatikai ismeretek
csapatorientált gondolkodás
lendületes személyiség
angol nyelv kommunikációképes ismerete

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

a régióban kiemelkedő szintű bérezés és béren kívüli juttatások
támogató munkáltatói háttér, munka-magánélet egyensúlyára hangsúlyt fektető környezet
a munkába járás támogatása kiemelt összeggel
konstruktív, egymást támogató csapat és cégvezetés

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu