ÁLLÁSAJÁNLAT

Értékesítő banktechnikai terültre

Hirdetés azonosító:
54797

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 10.

Munka típusa:
Értékesítés | Kereskedelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

a vállalat által forgalmazott banktechnikai eszközök B2B értékesítése,
a termékportfólió hiteles képviselete a partnerek felé,
meglévő ügyfelekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás, valamint a hosszútávú együttműködés kiépítése,
új ügyfelek akvirálása,
piackutatás, piaci stratégia meghatározása, portfólió tervek kidolgozása,
árkalkulációk, ajánlatok készítése,
értékesítési folyamatok fejlesztése,
riportok, beszámolók készítése.

Elvárások

felsőfokú végzettség műszaki, kereskedelmi-, vagy közgazdasági területen,
1-3 év ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat,
B kategóriás jogosítvány,
magabiztos MS Office ismeret,
kiváló kommunikációs képesség,
ügyfélorientált szemlélet,
együttműködő, rugalmas, proaktív és terhelhető személyiség,
műszaki érdeklődés.

készpénzkezelési folyamatok ismerete (bank, retail, CIT, futárszolgálat stb. területén).

Partnerünk, egy nagy múltú, dinamikusan fejlődő, banktechnikai eszközöket forgalmazó vállalat budapesti csapatába keresünk elhivatott és motivált Értékesítő kollégát.

Amit kínálunk

összetett és kihívást jelentő feladatok,
biztos, hosszútávú munkalehetőség,
különleges piaci szegmensek megismerése,
családias hangulat,
versenyképes juttatási csomag.

    Projektvezető

    Borsos-Andrási Valentina

    Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu