ÁLLÁSAJÁNLAT

Értékesítési munkatárs

Hirdetés azonosító:
54488

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. április 22.

Értékesítés | Kereskedelem ,Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység ,Ügyfélszolgálat | Recepció | Vevőszolgálat | Eladó

Szükséges végzettség:

Feladatok

részvétel az éves értékesítési tervek elkészítésében
értékesítési akciók elkészítése és azok megvalósítása
meglévő vevőkkel történő kapcsolattartás
új vevőkör kiépítése, piackutatás
beérkező ajánlatkérések feldolgozása, ajánlatok elkészítése
keretszerződések elkészítése
a vevők és a társosztályok közötti kommunikáció biztosítása

Elvárások

felsőfokú végzettség (műszaki/gazdasági)
magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
felhasználói szintű MS Office ismeretek
önálló, precíz, lendületes munkavégzés

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

felelősségteljes, stratégiai partnerséget kínáló tulajdonosi háttér
piacvezető, stabil megrendelői állománnyal rendelkező vállalat
elkötelezett, szakmailag felkészült kollektíva
a pozíció szintjéhez illeszkedő juttatási csomag

Nyelvismeret

  • Angol - Felső
  • Német - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu