ÁLLÁSAJÁNLAT

Értékesítési menedzser (bérszámfejtési szolgáltatások)

Hirdetés azonosító:
54475

Munkahely:
Budapest

Értékesítés | Kereskedelem ,Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

a bérszámfejtés outsourcing szolgáltatásunk értékesítése,
új ügyfelek felkutatása és akvirálása az ország egész területén,
az ügyfelek bérszámfejtés igényeinek feltérképezése és megértése,
ajánlatok, tenderek és szerződések előkészítése,
az elvárások mentén a bevezetés és a szoftveres integráció támogatása, megoldási javaslatok felvázolása,
tárgyalások önálló lebonyolítása,
piackutatás, piaci trendek nyomonkövetése,
a már meglévő ügyfelekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás, rendszeres ügyféllátogatás,
együttműködés a kirendeltségvezetőkkel, az üzletágvezetővel és az értékesítési csapattal.

Elvárások

felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági/jogi/HR területen),
szolgáltatás értékesítésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
munkajogi alapismeretek,
digitális készségek (Excel, CRM rendszer használatában szerzett tapasztalat, MS Office ismerete,
B kategóriás jogosítvány,
kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
ügyfélorientált szemlélet,
határozott, talpraesett, proaktív, dinamikus és pozitív személyiség,

bérszámfejtés szolgáltatás/szoftver értékesítésében szerzett tapasztalat,
angol nyelvtudás.

A Pannon-Work Zrt. az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Cégünk teljes körű megoldást biztosít partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Jelenleg bérszámfejtési tevékenységének értékesítéséhez keresünk munkatársat.

Amit kínálunk

motiváló bérrendszer, betanulási idő alatt fix bérezés, próbaidő után alapbér + jutalék konstrukció,
céges autó,
hosszútávú lehetőség egy jól prosperáló piacon,
nagy tapasztalattal bíró, profi és motivált operatív csapat támogatása,
kreatív értékesítéstámogatás, innovatív marketing eszközök,
teljes munkaidő, amely rugalmasan osztható be, alkalmanként home office lehetőség,
jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő csapat,
csapatépítő programok, barátságos cégkultúra.

    Projektvezető

    Vigh Zsófia

    Tel: +36304448155 | e-mail: vigh.zsofia@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu