ÁLLÁSAJÁNLAT

Elektronikai technikus

Hirdetés azonosító:
54931

Munkahely:
Tiszaújváros

Mikortól:
2021. november 29.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

komplex termék tesztelése labor körülmények között, hibakeresés
a sorozatos, vagy kritikus hibák felismerése, gyors reagálás
tesztberendezések karbantartása
termékek analizálása, szétszerelése

Elvárások

Ipari elektronikai technikus/műszaki informatikai technikus vagy magasabb végzettség
Adatátviteli közegek és informatikai kommunikációs protokollok ismerete
Alapszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Kiváló hibakereső és problémamegoldó készség

A cégről

Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó cég

Amit kínálunk

Szakmai és személyes továbbfejlődés
Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi gyáregységeink látogatásának lehetősége
Albérlet és áttelepülési támogatás
SZÉP-kártya melegétkezési juttatás
munkába járási támogatás (tömegközlekedés 100%-os térítése, műszakhoz igazított buszjáratok),
sportolási kedvezmények,
flotta csomag. Egyéb juttatás:
Év végi bónusz
Nyelvtanulási lehetőség
Dolgozói kedvezmények (Praktiker, HUN Petrol, Macroklinika, stb.)

Nyelvismeret

  • Angol - Alap

Projektvezető

Ungváriné Tímea

Tel: 36306630379 | e-mail: ungvarine.timea@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu