ÁLLÁSAJÁNLAT

Elektronikai műszerész /Villanyszerelő

Hirdetés azonosító:
55566

Munkahely:
Tiszapalkonya

Mikortól:
2023. január 10.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Tervezett megelőző villamos karbantartások elvégzése
Termelő berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
Elvégzett munkák dokumentálása
ha nincs villanyszerelői / műszerész feladat, akkor a termelésben kell dolgozni a kiszerelő üzemben
nálunk PLC vezérelt gépek vannak, ha ezek meghibásodnak, akkor ezeket kell megjavítani. Minden géphez van gépkönyv, kapcsolási rajzzal és ebből kell kiolvasni, mit kell tenni a géppel.
Előforduló egyéb tevékenységek: pl. villanymotort kikötni, lágyindítót cserélni

Elvárások

Műszaki végzettség: Műszerész technikus / erősáramú villanyszerelő
Villamos kapcsolási rajzok ismerete
Vállalható számodra a 3 műszakos 8 órás munkarend
Gépkocsival rendelkezel a bejáráshoz

Alapszintű tapasztalat vezérlések és hajtások terén (hibakeresés, javítás)
Hajtások ismerete (pl. frekvenciaváltók, lágyindítók)
Ipari szenzorok és beavatkozók ismerete
1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Számítógépes ismeretek

Partnerünk Magyarország piacvezető malomipari őrlemény-előállítója és -forgalmazója, és meghatározó szereplője a hazai és nemzetközi élelmiszeriparnak. Az országos lefedettséget a Baján, Csornán, Komáromban és Tiszapalkonyán található malmaik biztosítják. Tiszapalkonyára keresünk új kollégát folyamatosan bővülő csapatukba.

Amit kínálunk

Korrekt alapbér + műszakpótlék + bónuszok
Stabil hátterű munkahelyet, tiszta és kulturált munkakörnyezetet
Egészségügyi szolgáltatást (Betegség esetén ingyenes szakorvosi ellátás)
Próbaidőt követően Cafeteria szolgálatatást (SZÉP Kártya: nettó 25.000.- Ft/hó összegben)
Csapatépítő rendezvényeket (Családi nap, közös vacsorák)
Saját előállítású termékekből rendszeresen ingyenes juttatást

    Projektvezető

    Kocsis Beáta

    Tel: 36704550217 | e-mail: kocsis.beata@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu