ÁLLÁSAJÁNLAT

Elektromos karbantartó

Hirdetés azonosító:
54584

Munkahely:
Üllő

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Elektromos hibák feltárása, javítása, dokumentálása
Plc vezérlések hibaanalízisa / esetleges módosítása
Karbantartási tervek végrehajtása
Dokumentációs kötelezettségek elvégzése(pl.: műszak átadás/átvétel, tartalék alkatrészek kezelése, hibák dokumentálása)
Pneumatikus rendszerek karbantartása

Elvárások

Szakirányú végzettség
Pneumatikus ismeretek
Villamos ismeretek
Plc vezérlések ismerete (Mitsubishi, Omron)

Előnyök

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Tanulási hajlandóság
Angol nyelvismeret
Kisebb csoport vezetésében szerzett tapasztalat
Robotos ismeretek
Csavarozási ismeretek

Immár több mint három évtizedes háttérrel rendelkező globálisan elismert kíniai hardvergyártó cég.

Amit kínálunk

2 műszakos munkarend (6:00-14:00, 14:00-22:00)
Versenyképes alapbér és műszakpótlék (18:00-22:00)
Cafetéria
Teljesítmény bónusz
Bejárás támogatás
Orvosi csomag (szűrővizsgálatok, ellátások)
Csúcsmodern környezet
Előrelépési lehetőség

    Projektvezető

    Drevena Dorottya

    Tel: +36704550211 | e-mail: drevena.dorottya@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu