ÁLLÁSAJÁNLAT

Elektrikus villanyszerelő

Hirdetés azonosító:
55265

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. május 11.

Munka típusa:
Energetika | Elektronika ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

A vállalat kis és középfeszültségű hálózatain, erősáramú villamos berendezésein üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkák elvégzése napi feladataid része lesz
KÖF/KIF transzformátorállomások üzemeltetésében, üzemszerű kapcsolások elvégzésében, üzemzavarok elhárításában, és felügyeleti rendszerek kezelésében is számítunk rád
Az elszámolási és belső fogyasztásmérők felügyelete, hatásos és meddő teljesítmény limitek betartása, fázisjavító berendezések ellenőrzése is feladatod lesz
Az épületek, HVAC berendezések és termelő technológia biztonságos, folyamatos, gazdaságos áramellátásának biztosítását is rád bízzuk
Bel és kültéri üzemi és biztonsági világítási rendszerek karbantartása is feladataid közé tartozik
0,4KV-os kapcsolóterek, központi szünetmentesek, dízelmotoros áramfejlesztők üzemeltetése, esetenként robbanásveszélyes környezetben üzemelő gyártmányok karbantartása, javítása és szerelése is munkaköröd részét képezik majd
Elvégzett munkáidat az elektronikus nyilvántartó rendszerekben szükséges dokumentálnod

Elvárások

Villanyszerelő és/vagy erősáramú középfokú villamos szakképzettség
Fontos, hogy legyen legalább 2-3 év gyakorlatod erősáramú területen
Rendelkezz villamos alállomás kezelő (régebben villamosmű kezelő) szakképesítéssel
Rendelkezz alapfokú számítógépes ismeretekkel
Légy nyitott a 2 műszakos munkarendre

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

végzettséghez és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
13.havi bér, cafeteria juttatás, évközi bónusz kifizetés
ingyenesen elérhető szakorvosi vizsgálatok, üdülési lehetőség Balaton parti céges üdülőkben
támogató, stabil munkáltatói háttér
konstruktív, egymást támogató csapat és cégvezetés

    Projektvezető

    Németh-Pásztor Katalin

    Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu