ÁLLÁSAJÁNLAT

Eladó/promóter (részmunkaidő)

Hirdetés azonosító:
54602

Munkahely:
Egyéb

Mikortól:
2021. június 9.

Munka típusa:
Értékesítés | Kereskedelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

Vásárlók megszólítása, figyelmük felkeltése, tájékoztatása, festék termékek értékesítése
Pontos igényfelmérés, szakszerű kiszolgálás
Heti, illetve havi rendszerességgel riportok készítése

Elvárások

Festés, barkácsolás iránti érdeklődés
Kiváló kommunikációs készség
Pozitív, nyitott személyiség

Előnyök

Középfokú végzettség
Festék szaktudás

Munkaidő

Részmunkaidő (5-7 órás)

Budapesti Megbízónk Eladó/Promóter munkatársat keres barkácsáruházakba. Munkavégzés helye: Obi, Praktiker és Bauhaus áruházak – Budapest, Budapest és környéke (Budaörs, Budakalász, Maglód, Szigetszentmiklós), Szeged, Székesfehérvár, Pécs

Amit kínálunk

Munkaidő péntektől vasárnapig (részmunkaidős foglalkoztatás) – P: 15:00-19:00, Sz: 08:00-18:00, V: 08:00-12:00
Versenyképes jövedelem (kiemelt alapbér és értékesítés után járó bónusz)

    Projektvezető

    Király Mónika

    Tel: 36308449109 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu