ÁLLÁSAJÁNLAT

EHS munkatárs

Hirdetés azonosító:
53302

Munkahely:
Zalaegerszeg és környéke

Mikortól:
2020. július 29.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

EHS projektekben való részvétel
Vállalati szintű működést szabályozó EHS eljárások és munkautasítások használatának kontrollálása és koordinációja
Részvétel a munkavédelmi és tűzvédelmi szempontú előzetes, ellenőrző vizsgálatok elkészítésében
Részvétel az EHS szempontok szerinti ellenőrzéseken (külső/belső), szükséges intézkedések meghozatalában és azok végrehajtásának kezdeményezésében
Közreműködés a kockázatértékelés/becslés elkészítésében, felülvizsgálatában
Közreműködés EHS események kivizsgálásában, megelőző intézkedések kidolgozásában
Épületfelügyeleti ellenőrzések elvégzése és jegyzőkönyvezése
Kapcsolattartás a társszervezetekkel, külső szolgáltatókkal
Vállalati munkabiztonsági kultúra erősítése

Elvárások

Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Minimum 3 év, hasonló szakmai területen szerzett tapasztalat
Rendszerszemlélet, jó elemző és szervezőkészség
Csapatban való együttműködés képessége

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés (megállapodás alapján)
Cafeteria
Munkába járás támogatása
Fejlődési, képzési lehetőség

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu