ÁLLÁSAJÁNLAT

Data Engineer

Hirdetés azonosító:
55508

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. október 31.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

’big data’ data pipleline architecktúra optimalizálása és bővítése az üzleti igényeknek megfelelően,
gyökérok-elemzés, részvétel az adatok validálására és tesztelésére szolgáló szoftverfejlesztési feladatokban,
üzleti elemzési eszközök fejlesztése a működési hatékonyság és az üzleti teljesítmény méréséhez,
szoros együttműködés a data scientist, az adatelemző és az adatbázis szakértő munkatársakkal,
agilis módszertan szerinti munkavégzés (cross-functional squad model).

Elvárások

felsőfokú végzettség kapcsolódó – mérnöki/IT/energetika- területen,
hasonló területen szerzett legalább 3-4 év tapasztalat,
Data Lake analitikákból származó adatok megértése,
skálázható data pipeline-ok építésében szerzett tapasztalat (Apache Spark, Py-Spark),
felhőalapú technológiákban szerzett tapasztalat,
magabiztos SQL ismeretek,
objektum-orientált szkriptnyelvek ismerete: Python vagy Scala,
szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre,
erős elemző készség, csapatjátékos szemlélet,
kiváló, aktív angol nyelvtudás.

AWS technológiákban szerzett tapasztalat (EMR/Lambda/Glue/RDS/Redshift),
NoSQL ismeretek (MongoDB),
IOT/ idősoros adatokkal kapcsolatos tapasztalat.

Partnerünk, az Utopus Insights amerikai megújuló energetikai analitikákkal foglalkozó vállalat csapatába keresünk Data Engineer munkatársat a szélerőművek teljesítményét monitorozó eszköz fejlesztéséhez.

Amit kínálunk

érdekes, innovatív projektekben való részvétel, amelyek elősegítik a megújuló energiák forradalmát,
versenyképes juttatási csomag,
home office lehetőség,
nemzetközi csapat, professzionális munkakörnyezet.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: +36 30 849 6424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu