ÁLLÁSAJÁNLAT

Data Analyst

Hirdetés azonosító:
54837

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. november 27.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a vállalat adatmenedzsmentjének fejlesztése,
az üzleti és a fejlesztési folyamatok optimalizálásához analitikák készítése,
dashboard-ok és riporting rendszerek implementálása és folyamatos fejlesztése (Power-BI),
machine learning modellek fejlesztésének, új funkciók bevezetésének támogatása,
adatbázisok és riporting eszközök kezelése (Big Data, SQL, NoSQL DB),
új technológiai megoldások kiválasztásának támogatása,
szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat,
relációs adatbázis ismeretek (SQL, NoSQL),
Power BI tapasztalat,
magabiztos Excel tudás,
Confluence, Jira ismeret,
szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre,
erős elemző készség, csapatjátékos szemlélet,
kiváló, aktív angol nyelvtudás

Előnyök

német nyelvtudás

Logisztikai szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk izgalmas, nemzetközi projektjére keresünk Data Analyst munkatársat üzleti összefüggések és kapcsolódási pontok felfedezéséhez és adatelemzéssel kapcsolatos komplex feladatok ellátásához.

Amit kínálunk

izgalmas nemzetközi projektben való részvétel,
komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
versenyképes fizetés,
akár 100% Home Office munkavégzés,
jó hangulatú, barátságos csapat

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: agnes.nagy@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu