ÁLLÁSAJÁNLAT

CNC gépkezelő

Hirdetés azonosító:
55237

Munkahely:
Pécs

Mikortól:
2022. május 3.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

CNC forgácsoló gép kezelése, programozása, beállítása
Gyártási megrendelésben szereplő alkatrész legyártása az előírt utasítások alapján
Az előírt technológiai sorrend figyelembe vételével a rá vonatkozó feladatok elvégzése
Munkadarab mérése, ellenőrzése a munkautasításokban előírtak alapján
Munkahelyi 5S fenntartása

Elvárások

Műszaki szakirányú végzettség
CNC fémmegmunkálási szerzett szakmai tapasztalat (CNC vezérlési ismeretek, gyártástechnológiai ismeretek)
Forgácsolási alapismeretek (forgácsolási paraméterek, forgácsoló szerszámok, forgácsoló technológiák)
Műszaki rajzolvasási készség
Műszaki dokumentációk olvasása (szabványok, tűréstáblázat)
Három műszakos munkarend vállalása
Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság

Előnyök

Emelőgép-kezelő vizsga

A cégről

Egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat.

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér
Versenyképes bérezés, juttatások
Vásárlási kedvezmény

    Projektvezető

    Waltner-Pécsi Szilvia

    Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu