ÁLLÁSAJÁNLAT

CNC forgácsoló

Hirdetés azonosító:
55039

Munkahely:
Felsőzsolca

Mikortól:
2022. augusztus 15.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

3-5 tengelyes CNC maró gépek, esztergák beállítása és kezelése
Egyedi és kis sorozatú alkatrészek önálló legyártása
A legyártott alkatrész méreteinek ellenőrzése, kézi és gépi mérőeszközökkel
Gyártási folyamat dokumentálása
Gépek műszaki állapotának felügyelete

Elvárások

2-3 éves CNC szakmai tapasztalat
Gépi forgácsoló szakmai végzettség
Két vagy három műszakos munkarend vállalása
Önálló, precíz munkavégzés
Minőségtudatosság

Előnyök

CNC gépek önálló programozása
CAD és/vagy CAM ismeretek
Német és/vagy angol nyelvtudás
Szikraforgácsoló gépek kezelése
Egyedi megmunkálásban, szerszámkészítésben szerzett tapasztalat

A Felsőzsolcai Ipari Parkban működő magyar tulajdonú vállalat. Az elmúlt 40 évben egyedi és kis szériás alkatrészek és műanyag fröccsöntő szerszámok gyártásával érdemelték ki hazai és külföldi vevőik bizalmát. E vevői bizalom hatékonyabb teljesítéséhez, gyártási kapacitásuk növeléséhez keresünk most munkatársakat forgácsoló üzemükbe.

Amit kínálunk

korrekt bérezés
Utazási hozzájárulás
Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

    Projektvezető

    Fekete Mariann

    Tel: 36306630379 | e-mail: ungvarine.timea@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu