ÁLLÁSAJÁNLAT

Business Analyst

Hirdetés azonosító:
54842

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. november 29.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a társosztályoktól érkező üzleti igények felmérése,
folyamatelemzési és logikai tervezési feladatok ellátása,
informatikai megvalósíthatóság felmérése és elemzése,
fejlesztési költségek becslése,
folyamatábrák és funkcionális specifikációk megtervezése és elkészítése,
tesztelési folyamatban történő részvétel,
új folyamatok bevezetéséhez kapcsolódó oktatási anyagok készítése, felhasználók oktatása,
kisebb fejlesztési feladatok önálló koordinálása, alkalmanként projektvezetői feladatok ellátása,
dokumentáció készítése (specifikációk, logikai rendszertervek, tesztelési tervek),
kapcsolattartás külső és belső szereplőkkel és a kapcsolódó területekkel.

Elvárások

felsőfokú végzettség közgazdasági vagy informatikai területen,
legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
MS Visio, MS project alkalmazások ismerete,
informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat,
kiváló kommunikációs készség,
célorientált, kreatív, agilis személyiség,
erős analitikus készségek,
utazási hajlandóság (alkalmanként a vidéki központ látogatása),
angol nyelvtudás

Előnyök

IT projektek menedzselésében szerzett tapasztalat,
folyékony angol nyelvtudás,
tapasztalat agilis és vízesés módszertanokkal készülő projektekben.

A földgázpiacon meghatározó magyar tulajdonú Partnerünk agilis és motivált csapatába Business Analyst kollégát keresünk.

Amit kínálunk

stabil hátterű, regionális piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat,
rendszeres home office lehetőség,
kiváló tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőség,
dinamikus és professzionális csapat.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: agnes.nagy@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu