ÁLLÁSAJÁNLAT

Biztonsági koordinátor

Hirdetés azonosító:
54925

Munkahely:
Göd Alsógöd

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

a munkavégzéshez kapcsolódó biztonsági előírások, szabályok betartása és betartatása,
biztonsági csapat munkájának koordinálása,
az új szabályok és eljárások megalkotásában történő részvétel,
a gyár biztonságtechnikai rendszereinek üzemeltetése,
területi célkitűzések meghatározása, KPI teljesítések figyelése és kiértékelése,
fejlesztési projektekben való aktív részvétel,
kapcsolattartás a rendőrséggel és a tűzoltókkal.

Elvárások

hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat,
MS Office programok magabiztos ismerete,
szakmai igényesség,
kiváló kommunikációs és szervező készség,
önálló, proaktív munkavégzésre való képesség.
aktív, középfokú angol nyelvtudás.

Partnerünk, egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat, pest megyei egységéhez keresünk Biztonsági koordinátor munkatársat.

Amit kínálunk

stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
hosszútávú karrierlehetőség,
professzionális munkakörnyezet,
versenyképes juttatási csomag.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: +36 30/849 6424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu