ÁLLÁSAJÁNLAT

Beültetőgép-kezelő

Hirdetés azonosító:
54929

Munkahely:
Tiszaújváros

Mikortól:
2021. november 29.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

a gyártási folyamatban használt gépek és berendezések szakszerű üzemeltetése, működésének biztosítása, esetleges karbantartása, javítása
előírt alkatrész adatbázis használata
alapanyagokkal való előírás szerinti gazdálkodás, részvétel az optimális termelési mutatók elérésében

Elvárások

alapfokú iskolai végzettség
felhasználói szintű számítógépes ismeret
műszaki beállítottság

Előnyök

gépész vagy elektronikai végzettség
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A cégről

Elektronikai termékek gyártásval foglakozó cég.

Amit kínálunk

korrekt alapbér
havi bónusz
melegétkeztetési hozzájárulás - nettó 15 ezer Ft/hó
Munkábajárási támogatás (Volán, MÁV) - 100%-os bérlet térítés
Helyi bérlet visszatérítés - 86%
Ha autóval történik a bejárás, 15 Ft/km-rel támogatjuk
fejlődési lehetőség,
sportolási kedvezmények,
Vodafon flotta csomag,
szakszervezetek Egyéb juttatás:
Év végi bónusz
Nyelvtanulási lehetőség
Dolgozói kedvezmények (Praktiker, HUN Petrol, Macroklinika, stb.)

    Projektvezető

    Ungváriné Tímea

    Tel: 36306630379 | e-mail: ungvarine.timea@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu