ÁLLÁSAJÁNLAT

Betanított termékösszeszerelő

Hirdetés azonosító:
53381

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2020. szeptember 4.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Villamosipari készülékek (kismegszakítók) összeszerelése
Minőségellenőrzés
Álló és ülőmunka vegyesen

Elvárások

Minimum 8 általános iskolai végzettség
Jó kézügyesség és monotónia-tűrés
Több műszakos munkarend vállalása
Nők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

Összeszerelésben/gyártósori munkában szerzett tapasztalat

Megbízónk az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője, zalaegerszegi gyárában kismegszakítók gyártása és végellenőrzése zajlik.

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet
Versenyképes bérezés (alapbér, műszakpótlékok, akár +20% bónusz, kiemelt teljesítmény alapú pótlék)
Munkavégzés hétfőtől péntekig
Kiemelkedő cafeteria juttatás (Bruttó 400.000 Ft/év)
Munkába-járás támogatása

    Projektvezető

    Salamon Petra

    Tel: +36703801553 | e-mail: salamon.petra@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu